Červen 2016

Rozloučení :)

16. června 2016 v 11:57 | KZ
Zdravím všechny čtenáře, kteří, jak mi statistiky praví, neustále navštěvují tento blog.

Jelikož si nejsem jistá, jakým směrem se chci/mám ubírat, je pro mě podstatně snazší se ohlížet přes rameno a melancholicky u toho vzdychat. Pravděpodobně už nejsem Kiwi Zelená, jak jsem si tak nějak uvědomila. Tedy, ne v tom pravém slova smyslu. Už necítím šílenou potřebu vrhat kolem sebe sluníčka. Samozřejmě bych mohla napsat úžasný článek o tom, jak zase jedu na Týdny pro divočinu, jak se mi v květináči podařilo vypěstovat hromadu květinek, jak měl bratranec svatbu, jak jsem vlastně odmaturovala a jak mě přijali na vysokou... Jenže, tak nějak se s tím už nedokážu stotožnit. Pokud mám začít znovu aktivně psát, musím začít s čistým štítem, jinde a jinak.

Proto je tady suma sumárum tohoto blogu!

Celkem jsem napsala 184 článků plus tento dnešní, tedy kulatých 185.

Blog celkem běžel 46 měsíců, z toho 44 aktivně (alespoň 1 článek/měsíc). To jsou skoro 4 roky.

Nejaktivnější jsem byla v roce 2013, potom má aktivita postupně klesala. Vůbec nejvíce článků jsem napsala v srpnu 2013, a to celých dvacet. Byly z opravdu pestré škály rubrik, které jsem se tehdy snažila zavést.

Teď něco na vás čtenáře. Nejvíce vás sem přišlo v květnu 2015, celých 640.

Maximum pro jeden jediný den nastalo 4. 4. 2014, kdy vás sem postupně zavítalo 98.

Mezi nejkomentovanější články patří nevybíravé spílání gramatice (Vlyvi jsou hold sylní) a sonda do hraní her v závislosti na pohlaví (Holky nejsou méněcenné hráčky). Poslední zmiňovaný je můj oblíbený právě kvůli pestré škále komentářů, ve kterých jsem si opravdu dobře početla.

Psala jsem jak poezii, tak prózu, jak názorové články, tak deníčkové..podivnosti? :D Každý, kdo má zájem se může dle libosti přehrabat v archivě i v rubrikách, protože tu blog nechávám celý netknutý, k dispozici všem. Když něco jednou napíšete na internet, nemá cenu brát to zpět. S tím musí každý počítat.

Loučím se tedy touhle tečkou s blogem whats-the-matter.blog.cz. Původně to měl být zpravodajský blog, ale teď zpětně můžu se smíchem poznamenat, že jsem se v sobě nemohla zmýlit víc. Já a zpravodaj? Věčný prokrastinátor?

Musím říct, že mi to hodně dalo. Jsem velmi ráda za členství v Autorském klubu, jsem ráda za členství v Literárním klubu (ač tam jsem se zrovna v nejlepším světle nepředvedla). Jsem vlastně ráda za členství v téhle celé blogové komunitě.

A co vy víte, třeba teď zakládám jiný blog a znovu se někde někdy střetneme- jen pod jiným jménem? :)

@!

Pokud chcete, odkazy:
Můj Wattpad pro příběhy (https://www.wattpad.com/user/kiwizak)
Můj Steam pro potenciální spoluhráče? :D (http://steamcommunity.com/profiles/76561198111604071)