Leden 2015

10 days character challenge

25. ledna 2015 v 20:36 | Kiwi Zelená |  Projekty
Je to asi 10 měsíců zpátky, co jsem si na blogu vyvěsila zadání této challenge. Tady. Musím přiznat, že prokrastinace zapracovala. Mám to již nějakou dobu rozepsané, ale nyní si snad troufám vypustit to všechno na světlo světa. Byla to docela tuhá výzva, pokud chcete vědět, jak v mém podání dopadla, podívejte se dál. A proč jsem se do toho vůbec po takové době vrhala? Nemám ráda, když nechávám věci nedokončené. :)

Poznámka: Vyvěsila jsem si v menu Steam profil. Kdyby jste někdo chtěl jen tak pokecat nebo si něco zahrát, ozvěte se. ;)

Nepřipojeno- připojení nejsou k dispozici

17. ledna 2015 v 20:40 | Kiwi Zelená |  Témata Týdne
Jsem člověk moderní doby, takže vím, že bez internetu by se lidé dneška neobešli. Nikomu asi dlouze nemusím vysvětlovat, že se jedná o samostatný svět, ve kterém je všechno možné. Rychlá komunikace, kvanta informací na dosah ruky a zábava dle vlastního výběru. A že také je z čeho vybírat. Pak se ale může stát, že nás k sobě virtuální svět vábí čím dál víc. Nabízí nekonečné možnosti a dlouhé hodiny a hodiny obsahu. Na každém záleží, jak s tím vším naloží. Já za sebe musím říct, že mě tohle neskutečně baví. Široké spektrum videí, filmů, hudby a her, které si žádají o vaši pozornost. Je to jako droga, baví vás to čím dál víc. Možná si pak řeknete, jestli už to není příliš. Jestli není čas jít offline.

Do nového roka

1. ledna 2015 v 19:41 | Kiwi |  Koš
Lidé si s příchodem nového roku dávají všemožná předsevzetí. Ani já na tom nejsem jinak, ačkoli jsem nahlas nic nevyslovila. Cítím, že všechno je s každým rokem horší a horší, nevím, kam se ubírám a kam směřuji, ale nelíbí se mi to. A proto si přeju. Vím že doufat nestačí, že se člověk musí přičinit. A tak sbírám síly. Kdo by se nepřál, aby byl následující rok lepší než ten předešlý? Aby přinesl nový vítr do plachet, novou chuť a sílu...
Není nic lepšího, než dobře naladění lidé. Není nic hřejivějšího, než úsměv, který se dá předat dál, milá slova, které pohladí po duši. Měli bychom směřovat k pozitivitě a optimismu za těchto ztížených podmínek. Řekněme si to na rovinu, život není sranda. Pokud ho chcete brát zodpovědně, dá vám zabrat. Proto je tak důležité mít kolem sebe lidi, kteří vás rádi vidí. A on vás každý mnohem raději uvidí, když se budete usmívat a snažit se šířit pozitivní energii. V tom je síla. Ta síla, kterou chci uchopit a zpříjemnit si s ní život. Takže žádné strachy.. :-)