Srpen 2014

Obrázky

29. srpna 2014 v 10:56 | Kiwi |  Kresby a jiná dílka
Jak bych se asi uvedla? Už ani nedokážu psát, aby to mělo nějaké vyznění. Pršelo, tak jsem dostala chuť nakreslit duhu. Použila jsem vodové fixy. Pak jsem chtěla zkusit kontrapost. Taky jsem obtáhla jednu starou práci na perspektivu. A taky jsem si zkusila písmo a nechala ho rozpít. Tak nějak jsem se zabavila. Obrazy by šly, ale slova se mi neformují. Asi jdu hrát Skyrim, tak se omlouvám za tu plochost. Asi se mi vypařil mozek.

Duha u Hradiska

Žádní velcí komáři, pouze tiplice

27. srpna 2014 v 12:22 | Kiwi |  Z terénu
Když se řekne tiplice, co se vám vybaví? Pravděpodobně nic. Pokud jste zahrádkář a pěstujete si krásný trávník, možná jste ji už potkali a měli s ní trable. Vlastně s jejími larvami, které užírají kořínky. Samotná tiplice je ale neškodná, má dlouhé nohy, zajímavý "obličej" a bývá neznalci mordována pro podobnost s komárem.


Zpátky z prázdnin

17. srpna 2014 v 17:57 | Kiwi |  Fotografie
Nebudu si nic nalhávat, letošní prázdniny se zatím nesou v docela pohodlném duchu. Moje kondička udělala místo pro nějaký ten oblouček pod trikem navíc a moje sportovní ambice byly pohřbeny pod vším ostatním. Takže jsem se vznášela ve svém vlastním světě a do reality se mi vůbec vracet nechce. Nic se ale nedá dělat, začínám zvolna přeřazovat do funkčního režimu. A taky cítím to lehké chvění vzduchu... Co by to mohlo být? Vítej, internete, vítej, civilizace.
Abych ale trochu ze snivého léta uchovala, přináším s sebou fotky přímo s Krkonošských luk.