Ve stavu hibernace...

11. června 2014 v 21:39 | Kiwi Zelená |  Koš
Není den jako den. Skoro bych řekla, že jsou všechny stejné, ale nejsou. Každý mě posouvá dál, do pekla. No, není to zrovna pohádkové. S úsměvem na rtech jsem se třeba dnes potýkala v součtu maximálně půl hodiny. Půl hodiny z celkových čtrnácti, co jsem vzhůru. To není moc... Ale stačí to, aby se den stal snesitelnějším.Uvědomuji si, jak na tom jsem. Docela bídně. Snažím se dohnat známky, abych nedopadla tak špatně, jak si zasoužím. Protože pokud bych teď vykouzlila známky lepší, než mají být, bylo by to asi zázrakem. Ale poslední dva týdny rozhodují o všem. Alespoň udržet a nepokazit. Proto musím přestat chytat lelky a vrhnout se na to po hlavě. Věčně mě nebude provázet nepochopitelné a neodůvodnitelné štěstí jako doteď... :)

A tak zase vedu řeči, protože nechci nechat svůj blog a svou jazykovou stránku ladem. Co mě zajímají nějaké doplňovačky? Ty zvládne každý. V běžné mluvě zase používám patvary a zkráceniny, takže je docela deformovaná. Ale psaný projev, to je přece něco jiného! :) Ten udává jazykovou úroveň.

Určitě jste si všimli, že jsem změnila design. Ano! Co na něj říkáte? Líbí se vám? Já doufám, že ano, protože z něj mám radost. Nebyl tak pracný, důležité bylo uvědomit si princip, jakým ho chci sestavit. Je to historicky první kousek, který má menu nahoře. Musela jsem nacpat všechny okecávací rubriky do nadrubriky články, protože by se nahoru prostě nevešly. V této podobě mi to přijde docela přehledné a dokonce uklizenější. Trochu minimalistické oproti mým předchozím katastrofám. Trochu víc v "Kiwi" stylu. Samozřejmě podepsáno Malováním. :) Pokud někde vidíte nějakou vadu, na kterou by jste mě chtěli upozornit, neváhejte prosím. Má to jistě spousty šrámů, které teď nevidím. Chystám se ještě zkusit variantu se spodním boxem s ikonkami, pokud by to teda moc nekazilo dojem. A barevné ladění je snad přívětivé pro oči i pro duši.. :D

Co se týče plánů do budoucna, mám. Nic ale neslibuju. O víkendu mám DALŠÍ (!!!) závody, takže to asi budu s jazykem na vestě. Počasí mému elánu taky moc nepřidává. A tělo začíná naříkat a protestovat. Dneska jsem se ho snažila uklidnit masáží, ale naštvalo se a bolí teď ještě víc. To utrpení při masáži bylo strašné! Asi si na to nikdy nezvyknu. Jak to jen, proboha, může být někomu příjemné? Nicméně, neskutečně se těším na prázdniny, až vyrazím k babičce. Nebyla jsem tam tak dlouho. Ani na její narozeniny. Vždycky nějaké závody... A teď po těch incidentech mi dělá velké problémy zachovat si své nadšení. Buď to začneš dělat jinak, nebo s tím musíš přestat. To nedokážu. Nedokážu toho nechat ani v tom nedokážu setrvat. Takže balancuju ve stavu půl na půl, sem tam, pravá levá. Ne a ne se rozhoupat.

Teď si s úšklebkem uvědomuju, že výše uvedené odstavce nedávají tak úplně smysl. :D Je to asi čím dál horší.

Takže napíšu babičce. Chtěla bych taky znova projít šesti stránkový podivný slohový útvar, který se mi podařilo zmateně napsat. Taky jsem vymyslela báseň, docela hezká a hlavně citová. Jenže jsem právě jela na kole, takže po příjezdu domů jsem mohla jen kousat ret a přemýšlet, jak že to vlastně bylo. Nevím, prostě nevím. Je po ní. Mám taky nějaké obrázky na zvěřejnění, ale testuji na nich nějaké "triky" s malováním, takže si ještě počkají. Celkově tak trochu vlaju mezi miliardou věcí a nevím, kam se dřív pohnout. Ve výsledku se asi nepohnu nikam.

Ve stavu hibernace. Jen ta tělesná teplota ne a ne dolů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rory Rory | Web | 11. června 2014 v 23:23 | Reagovat

Nový design je fakt super. Je skvěle jednoduchý, ne tak zmatený jako ten minulý (tomu asi pomohly ty rubriky). Použité barvy jsou moc příjemné a celkově je to takové sympatické. Jednoduché ale kiwi :) A líbí se mi horní menu - jak jsou rubriky  v jednom proužku a přece snadno rozlišitelné.
Prostě super.

2 Kiwi Zelená Kiwi Zelená | Web | 12. června 2014 v 20:23 | Reagovat

[1]: Ou, díky za tu chválu.. :) Jsem ráda, že se ti líbí. :) Prostě kiwi... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama