Krtek a náprstek (+povídačky naší kvačky)

25. října 2013 v 23:07 | Kiwi |  Kresby a jiná dílka
Nemůžete mi říct, že neznáte krtečka. Kreslenou pohádku od Zdeňka Millera zná každý, takže bych vám neveřila. Mohu si jenom tipnout, že Makovou panenku a motýla Emanuela znáte taky. Pak byste mohli znát i náprstek Pichpic, pokud ano, zklamu vás možná svou úpravou ve stylu Křemílka a Vochomůrky... Kreslila jsem ale bez původní přípravy, zcela zpaměti a vlastně bez nějakého cíle. A proč zrovna pohádkové postavičky?


Co já vím. Možná toužím zase po návratu do dětství. Poslední dobou toho mám docela dost, nervy mi pracují na plné obrátky a kafe to jistí. Učit se do půl dvanácté večer něolikrát za sebou, plus těžké tréninky a psychické vypětí z naší nádherné společnosti.... no, jednomu by to dalo zabrat. Uvolňováky jsem si našla různé, jedním z nich je právě čmárání nesmyslů, poslouchání oblíbené hudby -> zpívání nahlas -> vytáčení bratra k nepříčetnosti... :D Ne, hádky nesvědčí nikomu a rvačky už vřele nedoporučuji... Lepší je vylít si všechno na něčem, co se nebrání a čemu to neuškodí. Rodiče jako cíl také vřele nedoporučuji.
Poslední obrázek je přímo v sešitu matematiky, poznamenán včerejším úporným studiem na písemku za asistence Linkin park. Myslím, že neexistuje nic lepšího. Navíc to vypadá, že všechny písemky, na které jsem se učila za jejich hlasitého doprovodu dopadnou na jedna, nejhůř na dva. Spojit příjemné s nepříjemným a vznikne užitečné a zábavné.
Jo, nevím, jak je to ve zbytku republiky, ale Olomoucký má podzimní prázdniny. Jedeme k babičce, takže od internetu budu mít pauzu, ale od práce nikoli! Čeká nás Stendhal a jeho Červený a Černý, pokud vás to zajímá, rozhodně se tady stavte zhruba za týden. Čeká nás toho všechny ještě mnohem víc, ale vás právě teď čekají mé zmutované obrázky, možná, pokud právě nemačkáte křížek nebo šipku zpět. :D
Také nás všechny povinně čeká podzim, báječné a poetické téma,...takže pokud se z toho všeho nezblázním, čekám produkci :) No, vlastně, upsala jsem se do podzimního duelu na literárním klubu, takže by to bylo dost vhodné.. :)

4.týden (11.-17.11.) - Deny el Infian vs. Kiwi

Takže, tohle je moje verze krtečka...Tohle je již výše zmiňovaná postavička (vyber si jaká)A tady, první dáma matematiky, funkcí především...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/ Byla jsi tu. Jaký je tvůj názor na blog?

Dobrý. :-)
Špatný. :-(
Radši žádný. :-P
Nic extra... :O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama