Co teď bude

9. srpna 2013 v 14:33 | Kiwi |  Nástěnka
Rozhodně rozporuplná minulost a dost klikatá budoucnost. Něco takového teď čeká můj blog. Mám už ho skoro rok (bude to přesně v září) a pořád jsem se nerozhodla, čím bude, až vyroste. :-D Nadneseně řečeno. Možná proto, že jsem mladá, někdo by řekl malá a blbá, a stále ani nevím co bude se mnou. Vězte, vy starší, není to nic příjemného.
Vždycky jsem si přála být novinářkou a občas mě to k téhle profesi táhne. Chtěla jsem taky být učitelkou, ale to mě naštěstí přešlo. Nechtěla jsem být nikdy takovou to reportérkou honící se za aktualitkami, na to jsem až příliš klidný typ. Spíš jsem tak nějak chtěla psát, aby to lidi četli. O světě okolo. O dění, o zábavě. Psát recenze by mě asi bavilo a rozhodně se to chystám zkusit. Na počítačové hry. Na knihy. Na filmy. Nebo taky psát přímo o ději. Jak se tomu říká.., nevím. Víte, když jsem si přečetla nějakou knížku, dlouho jsem o ní pak přemýšlela, o tom co se stalo, o postavách. Někdy bych si třeba ráda pokecala s někým, kdo už to taky četl/hrál/viděl. Mohla bych jít na fóra. Ale nevím proč, na blogu je mi dobře.
Rozjímání v první řadě. Tento blog asi může působit jako převeliký zmatek. Ale je to jenom odraz mě. Nikdy jsem neměla moc disciplíny a pokud mě okolnosti nezahnaly, dělala jsem si, co se mi chtělo. Tak si tady píšu co chci a někdo to dokonce i čte. :-)
To, že ráda pařím hry a doslova, se nekryje s tím, že chodím na gympl, ráda píšu básničky a jiné rozporuplné prozaické texty. Dokonce se to nekryje ani s tím, že jsem vrcholový sportovec, konkrétně vesluji. Až na tuhle relativně úspěšnou sezónu ale nejsem žádná špica. Zatím. (ďábelský smích)
Právě jsem spálila maso k obědu. Super, poslední dobou se mi vaření vážně nedaří. Tuhé jak podrážka a ještě spálené. Mňamka.
Možná budu zase vymýšlet nový systém rubrik, aby se dal víc prostor mé..... vícestrannosti. A možná, ale jenom možná se to tady teď bude hýbat. Takže každý čtenář je vítán s otevřenou náručí.

Takže jenom tak nakonec, budu ráda, když se sem vrátíte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 black-games black-games | Web | 9. srpna 2013 v 16:02 | Reagovat

Víš, máš dobrý blog, ale ví o něm vcelku málo lidí, když budeš na některé jiné blogy chodit a občas třeba komentovat, lidi si tě určitě víc všimnou! :) Jinak veslování? Znal jsem jednu holku, která veslovala, ale pochybuji, že jsi to ty :DD

2 Kiwi Zelená Kiwi Zelená | E-mail | Web | 10. srpna 2013 v 14:10 | Reagovat

[1]: To dělám. Strašně ráda si počtu na ostatních blozích.
To nevím, kdybys mi řek, jak se jmenovala.. :-) Tady jsem sice anonymně :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama