Nemocná zdravá

10. června 2013 v 13:46 | Kiwi |  Koš
Jakpak bych se měla cítit skvěle? Apetit ze mě vyprchává a to léčení neprospívá. Člověk celou zimu a pak ještě dál maká, aby se pak na něj během chvilky nalepily všechny nemoce, co byly po ruce... to je holt úděl sportovců.
Je libo zánět průdušek, astma, rýma, zánět močového měchýře nebo snad extrémně bolavé ledviny?
To poslední a předposlední mě teď trápí, nervy mám v kýbli, ze školy a z mé sportovní "kariéry". Konečně sezóna, která měla stát za to, konečně loď, která měla mega šanci na výhru. A já marodím už aspoň měsíc. ÁÁÁaauuu!
Potřebuju být zdravá, potřebuji aspoň zdravě vypadat a zbytek nějak zvládnu. Všichni mě mají moc rádi a mají o mě starost a já se jenom snažím se z toho vyhrabat. Zažila jsem žlučníkové záchvaty a příšerné žaludeční křeče, ale záda (jak doktorka řekla ledvinová oblast) mě nikdy tak příšerně nebolely. Tady končí sranda. Zítra se dozvím výsledky rozboru moči, pravděpodobně půjdu na ultrazvuk ledvin, a dostanu antibiotika. Jestli se záda nevylepší, nebudu moct trénovat. Kurňa, ani do školy jsem nemohla jít, netuším z čeho mě budou klasifikovat. Uzavíráme příští úterý a já mám v dějepisu dvě známky. No, nevadí... )-:3
Kdybych se aspoň mohla normálně hýbat, soustředit se a přemýšlet, a nemusela bych každou půlhodinu lítat na záchod.. I můzy mě opustily, protože viděly jen mé sobecké zájmy vyjít z toho rychle a beze ztrát a mou neochotu pilně pracovat. Vím, že to není úplně to nejhorší, že spousty lidí na světě jsou nemocní mnohem horšími chorobami, a že nejsem jenom já, a co jsem komu provedla apod. Každý má ale nárok na trochu sobeckosti, a tady je ta moje. Jsem prý mučednice a všechno strašně prožívám, ale....ach jo, melu furt dokola.
Nahraji sem své staré čtenářské deníky a nové fotky, vyladila jsem i pozadí.
Na TT tentokrát psát nebudu, musela bych psát jak pořád u mamky kradou v obchodě. Nediskriminuju, kradou i ostatní lidé, ale rómů je převaha- mám to zmapované.
Pošlu učitelce všechny své práce, možná napíšu dějepisářovi, jak mi tam uklohní se známka a půjdu spát.
Uvařím si čaj. (urologický, průduškový, lipový, bezový, mátový,...? Všechny je miluju, jen si vybrat)
Naobědvala bych se, ale jaksi nemám hlad.
Pokusím se najít nějakou polohu, kde to nebude bolet.

Nemám se nic moc, doufám, že vy se máte líp. Přeji hodně, opravdu hodně zdraví.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama