Legalizovat marihuanu..?

14. května 2013 v 17:23 | Kiwi Zelená |  Témata Týdne
Ano, ať ji legalizují. V domově důchodců se to prý teď rozmáhá na všechny druhy nemocí.
Dobře se budou mít mladí i staří. Důchodci tím léčí své problémy s klouby, mládež své problémy se světem. Aspoň je to přírodní produkt :-D Ne, vážně, třeba cigarety jsou na tom mnohem hůř, ty jenom škodí a nijak neprospívají? Na klid na pohodu? Toho lze přece docílit i jinak, nějakou písničkou třeba,... kouskem čokolády ;)
Nikdo třeba moc neřeší, že nejhorší LEGÁLNÍ DROGOU je alkohol. Je jedno, že je až od osmnácti. Pijí už na základce, proboha. A ničí i dospělé. Lidi absolutně závsilí na alkoholu se stali troskami, zcela legálně. Jsou horší než feťáci, kteří brali drogy? Nedovedu si představit si tu situaci, kdy po tom sáhnu ze dna. Nemůžu ty lidi soudit, to vím jistě. Ale můžu soudit ty pitomce (bez prominutí) kterým je tolik co mě, mnohdy míň, mnohdy víc, a hulej a pijou jenom proto, že to dělá parta, z nudy, prostě pro zábavu, jen tak.... já to nechápu. Každej to prej chce zkusit, asi i já no, ale kouř z cigaret vážně nesnáším. Je to šílenství... kvůli spoustě blbostí se lidi naučí kouřit, malicherností, a pak si celý život ničí zdraví, nejenom sobě ale i okolí.
Nemám s marihuanou zkušenosti. Mladí to kouří, staří mažou. Nevím, proč tipuji, že je to méně škodlivé než ostatní drogy (hlavně výše uvedené), možná je to program společnosti, vrstevníků žijích na mě příliš divoce, možná pro "traviččiny" léčivé učinky.....
Moje ano pro její legalizaci platí především z principu, alkohol je legální, protože státu vynáší velké peníze a přitom je velmi zneužíván. Opilí řidiči, otrávené děti, spousty lidí na dně, kteří propili málem i sebe, nemluvím ani o účincích, které má na tělo při nadměrném požívání. Pocházím z rodiny pivařů, ale vím, že nic se nemá přehánět. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama