Blog.cz nebo Blogspot.com?

22. prosince 2012 v 20:12 | Kiwi Zelená |  Koš
Základní otázka: Blog.cz nebo Blogspot.com?

22.12.2012
Na blog.cz jsem od září 2012. Nejsem zrovna bloger s velkým B, ale baví mě to. Blogování.
Jenže jsem si všimla, že na Blog.cz něco nehraje. Začalo to Autorským Klubem, který pro mě za celou moji existenci zde nic neznamená. Články AK nečtu, protože jejich tituly mě nezaujaly. Dočetla jsem se na blogu http://love-shy.blog.cz/ o velké nespravedlnosti spáchané naší Hlavou...a nemám ráda nespravedlnosti. Pak přišla změna designu blogu, který (nic proti Maki.Orel, je to moje oblíbená blogerka a obdivuju její grafiku) bohužel nebyl volen většinou a stejně vyhrál. A nakonec, nový design hlavní stránky Blog.cz mě hluboce zklamal a podle http://blog.blog.cz/1212/nova-uvodni-stranka-blog-cz nejsem sama. Navšivte stránky http://coffol.blog.cz/1212/novy-blog-cz-jak-se-k-tomu-stavim-ja, http://coffol.blog.cz/1212/protest a zkuste pomoct. Ale nejsem si jistá, jestli to má nějaký smysl.

Zaslechla jsem, že se někteří blogeři stěhují na blogspot.cz Vytvořila jsem si taky blog, zatim pouze testovací a zatím zkouším, experimentuju a testuji funkce. Najdete ho na: http://whats-the-matter-cz.blogspot.cz/. Moje otázka zatím zůstává, co je lepší? Existují ještě nějaké stránky, které umožňují zdarma zajímavou tvorbu blogu? Mě osobně to na blog.cz zatím problémy nedělá, ale nelíbí se mi ta komunita, lidé, kteří mezi sebou dělají takové věci a blogeři, kteří vážně jedou jenom na návštěvnost. Je to sice pěkné, ale pak ty blogy stojí za nic (většinou, nechci urážet ty kvalitní). Označují si svoje obyčejné články jako témata týdne, házejí reklamy na blogy jiných lidí, a tak dále...všichni víte.

Takže to je konec, otázka je jasná. .-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bonie Bonie | Web | 8. srpna 2013 v 23:23 | Reagovat

hmm, taky začínám uvažovat že zkusím blogspot.com.

2 Grujorin Grujorin | 31. října 2015 v 13:53 | Reagovat

Já na blogspot přešel už zhruba v době kdy jsi spala tento článek. To proto, že blog.cz řídí korporát vlastnící TV NOVA a má své vlastní cenzory. Ti mi na blog.cz znemožnili přístup na dobu jednoho roku bez udání důvodů a bez udání jakékoliv oficiální blokac/banu... Prostě si mě na serveru zablokovali za mé příliš upřímné názory a to mě jasně vyhodnotilo, že jediná vhodná alternativa je globspot. Sice to má google, ale dodržují smluvní podmínky... Není tu autorský klub, nevadí, zde na blogu stejně sklízel můj blog neustálou kritiku za členství protože jsem neměl super originální design... cožpak blog je o vzhledu? Ne, děkuji :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama