To, co potřebuji....

25. listopadu 2012 v 15:54 | Kiwi |  Témata Týdne
...jsou prázdniny.... :-) Připadá mi, že mě všichni oďobávají, chtějí abych byla všude, uměla všechno, zvládala všechno a mě z toho jenom bolí hlava, chce se mi spát a nechce se mi na nic myslet. Nikdo to nechápe. Že člověk nemusí být nemocný, ale to neznamená, že mu nic není.
Včera mě zase něco vytočilo. Český slavík 2012. Neměla bych se na takové pořady koukat. Potom jsem do čtvrt na dvě do rána musela psát a psát a psát. Některé věci jsou vyjádřit jednoduše. Jiné nikoliv. nechci se do toho plést, protože mám pocit že jsem sama. osamělý jezdec nikdy bitvu nevyhraje, to pouze ve fantasmagorických filmech, ketré už nesleduji.
Jestli tedy čtete tento článek a přemýšlíte, co je to za exota, prosím vyjádřete. K tomu je internet,ne? Jsem tedy jediná, kdo měl pocit, že Klusovi někdo ucpal hubu penězma? Že na ejho písničce něco nehrálo? Že se skoro omlouval za svoji písničku Pánu Bohu do oken a že se snažil vykroutit? Jsem snad jediná, komu připadal Landa psychicky narušený? Kdo "plakal" že Gott nevyhrál, ikdyž doby jeho popularity dávno pominuly a on se tam držel pouze ze setrvačnosti? Jsem jediná, komu připadá kdysi zajímavá soutěž jako komedie pro lidi? Ach sakra. Nerada se dostávám k tématům ohledně stavu naší země, protože se vážně nehodí k tomu, čím bych si přála být! Kým jsem. Nehodí se na teenagera, rozhodně ne. Chtěla bych se smát, být energická a mít zajímavý život? Alespoň radost. Ale teď jsem předčasně dospěla. Všude vidím jenom špatné věci, PROTOŽE TAM JSOU. Ne, sem jsme se vůbec nechtěla dostat. Musím se učit, abych zítra napsala dobře písemky, měla dobré známky a dobrý život. Je to tak správně? Nebaví mě to. chtěla jsem napsat něco hezkého a místo toho si tu stěžuju....jak nějaký labilní člověk.
Pravdou je, že potřebuju prázdniny. Jinak se z toho zblázním..:(

Začnu znova, od začátku...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama