I walk alone..

29. listopadu 2012 v 20:20 | Kiwi |  Témata Týdne
Kráčím sama. Na své vlastní bitvě. Kráčím sama a kolem mě šum světa. Všechny své bitvy si musím vybojovat a pak se rozhodne. Lidé, kteří neznají samotu mě neznají. Jsem ztělesněním klidu, harmonie...and I walk alone.

Samota- někteří lidé v tom nevidí nic dobrého. Skupinové cítění. Nechtějí být sami. Ostatní lidi berou jako náplň svého života a nebo by se chtěli bavit. Samota jim přijde nudná. Já tvrdím, že zábava a samota se nevylučují. Ale každý člověk má především sám sebe a s tím se musí vyrovnat. Nemluvím o odcizení ke světu. Jen tvrdím, že samota je důležitá. Asi jsem ztratila víru v lepší zítřky, když napíšu, že samota je tvou svatyní, tvým hrobem a tvou přítelkyní. Můžeš přemýšlet, vše je dovoleno. Vstup do světa fantazie, kde ti nikdo nebrání. Vydej se do říše svých postav a zapomeň na realitu. Můžeš si ztěžovat, zpívat, nadávat a nikdo tě neokřikne. Můžeš plakat. Stane se stísněnou, když jsi sám a nejsi spokojený s tímto stavem. Na samotě ale není nic špatného. Spousta lidí je rádo sama. Nekonečný prostor k přemýšlení....Patřím mezi ně.

Ale osamělost- to je něco úplně jiného. Zní to stejně a dá se to i stejně pojmout. Ale já ten drobný rozdíl cítím. Osamělost je nucená. Chcete se někomu vypovídat, ale nemáte komu, chcete se s někým poradit, ale nemáte s kým, chcete se s někým zasmát, ale není s kým. Potřebujete pomoc, ale přátelé utíkají. Jste sami, osamělí, ztracení a opuštění. Samota bolí. Znám ten pocit. Chcete se opřít, není o co a tak padáte, topíte se ve svých pocitech a není kdo by vám ukázal správnou cestu. Existuje správná cesta. Dokonce existuje i člověk, který by vyslechl vaše problémy, i když se zdá, že se svět obrací zády. A pak taky poznáte pravé přátele- nechají vás o samotě, když si to budete přát, a vždycky vás podpoří, když to budete potřebovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/ Byla jsi tu. Jaký je tvůj názor na blog?

Dobrý. :-)
Špatný. :-(
Radši žádný. :-P
Nic extra... :O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama